گارسینیا کمبوجیا

نحوه مصرف: روزی 2 عدد کپسول بعد از هر وعده غذایی یا طبق دستور پزشک مصرف گردد

Amount per Serving  4 capsules Daily Value%
Garcinia Cambodia Extract %50 HCA 3000 mg
Chromium as amino acid chelate 200 mcg
Green tea extract      Epigallocatechin gallate (EGCG) %50 400 mg

کروم

کروم یک عنصر ضروری است زیرا مقدار بسیار کمی کروم برای سلامتی انسان لازم می باشد . کروم از طریق دهان مصرف میگردد و به منظور کنترل قند خون در افراد مبتلا به دیابت نوع 1، دیابت نوع 2، و قند خون بالا به علت مصرف استروئیدها و درمان های HIV مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای افسردگی، سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)، کاهش کلسترول بد، افزایش کلسترول خوب در افرادمبتلا به بیماری قلبی ، چاقی، سندرم متابولیک، حمله قلبی، شیزوفرنی ، اختلال دوقطبی ، اختلال در خوردن غذا و بیماری واکنشی به نام هیپوگلیسمی مورد مصرف قرار می گیرد.

این عنصر علاوه بر چربی سوزی موثر، اشتهای فرد را کنترل کرده و موجب کاهش وزن و تناسب اندام فرد می شود.

 

 

چای سبز

معروف‌ترین ترکیب زیست‌فعال موجود در چای سبز، کافئین است.

اما تأثیرات درخشان چای سبز به‌خاطر آنتی‌اکسیدان‌هایی به‌نام «کاتچین‌ها» است. مهم‌ترین کاتچین موجود در چای سبز، اپی‌گالوکاتچین گالات (EGCG) نام دارد. این ماده میزان سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد.

برای چربی‌سوزی باید ابتدا سلول‌های چربی شکسته شده و وارد جریان خون شوند. ترکیبات فعال موجود در چای سبز می‌توانند با افزایش تأثیرات برخی هورمون‌های چربی‌سوز، باعث شکستن چربی‌ها شوند و تولید انرژی کنند.

عصاره چای سبز با افزایش دمای داخلی بدن متابولیسم را تحریک می کند درمجموع به‌نظر می‌رسد تأثیر چای سبز به‌طور عمده ازطریق افزایش کالری‌سوزی است. چای سبز باعث می‌شود چربی بیشتری سوزانده  شود.

 هسته انگور

هسته انگور سرشار از آنتی اکسیدان است که برای سلامتی بدن مفید است، این آنتی‌اکسیدان‌ها بدن را در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت کرده و باعث تقویت بافت ‌ها و ارگان‌ها می‌شوند. علاوه بر خواص آنتی اکسیدانی آن، عصاره دانه انگور مانع از رسوب چربی و کاهش جذب چربی از رژیم های غذایی ما شده و باعث کاهش وزن می شود

هسته انگور همچنین برای مقابله با بیماری‌های چشمی ناشی از دیابت مفید است. فلاوونوئیدها که جزو دیگر ترکیبات هسته انگور هستند باعث تقویت رگ‌‌های خونی و تصفیه خون از بقایای داروها و دیگر عناصر مضر می‌شود. این ترکیبات همچنین برای افرادی که از مشکلات قلبی رنج می‌برند مفید است.

 

این مکمل برای بهبود عملکرد قلب و همچنین کاهش وزن بسیار سودمند است.

احتیاط

در صورت استفاده از داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت نمایید.

زنان باردار وشیرده از مصرف این مکمل پرهیز نمایند

برای مصرف بزرگسالان بوده و دور از دسترس کودکان نگهداری شود..

شرايط نگاهداري وبسته بندی

در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد و دور از نور و رطوبت

این مکمل  به صورت کپسول در قوطی های پلی اتیلنی 30،60،90 عددی بسته بندی می گردد.

 


پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 5 =