۱۱۳۹۵اردیبهشت
کاتابولیکس

کاتابولیکس

اطالاعات اساسی کاتابولیکس:

مقدار مصرف : ۱ قاشق غذاخوری (۱۱/۵ گرم)                                         تعداد در هر بسته : ۳۰ عدد


مقدار مواد موجود در هر کپسول مشخصات ترکیبات موثر در هر کپسول
10گرم L-Leucine , L-Glutamine , L-Isoleucine , L-Valine

نحوه مصرف :

به عنوان یک مکمل غذایی ، ۱ قاشق غذاخوری از آن را در ۱۰-۸ انس آب یا آبمیوه یا هر نوشیدنی دلخواه مخلوط کرده و بخورید. بهترین زمان مصرف قبل یا بعد از تمرینات ورزشی است یا طبق دستور کارشناس بهداشت حرفه ای مصرف کنید . در روزهایی که تمرینات ورزشی انجام نمی دهند یک قاشق غذاخوری از آن را در صبح به صورت ناشتا یا طبق دستور کارشناس بهداشت حرفه ای مصرف کنید .

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم نگهداری کنید .

کاتابولیکس شامل :

BCAAs 6g – به نسبت ۴:۱:۱

گلوتامین ۶ گرم

Chemtech lab ، مجموعه ای از مکمل های Catabolix BCCAs و گلوتامین را ارائه داده که ماهیچه های اسکلتی را حفظ می کنند و سطح پلاسما گلوتامین را بالا می برند و هنگامی که اکسیداسیون BCAA را با ممانعت از کاتابولیسم عضلات ، کاهش می دهند. استفاده مداوم از Catabolix به بالاتر بردن میزان تمرینات ورزشی با تسهیل برگشت سریع ATP (آدنوزین تری فسفات) کمک می کند.در طول تمرینات ورزشی سنگین باعث بالا رفتن سنتز بهینه پروتئین می شود و اجازه می دهد بدن به طور کامل بازیابی شود .

Catabolix ها اسیدهای آمینه شاخه ای (BCAAs) ، از اسیدهای آمینه ضروری هستند که می توانند در عضلات اسکلتی اکسید شوند . BCAA ها ، ۴۰ درصد از نیاز روزانه از تمام ۹ اسید آمینه ضروری را تشکیل می دهند . لوسین ، ال – ایزولوسین و ال والین معمولا به عنوان اسیدهای آمینه زنجیره ای یا BCAA ها شناخته شده اند و نمی توانند در بدن تولید شوند و باید از طریق مکمل یا غذا مصرف شوند . آنها در رشد و حفظ بافت عضلانی ضروری هستند مصرف BCAA ها قبل ، در حین و بعد از تمرینات ورزشی ، اثرات مفیدی بر کاهش کاتابولیک ناشی از تمرینات و افزایش سنتز پروتئین عضلانی دارند .

گلوتامین موجود در Ctabolix ، فراوان ترین اسید آمینه آزاد در بدن است ، که از پیش سازهای تشکیل دهنده پروتئین محسوب می شود .

در حفظ عملکرد مناسب روده ، بهبود سیستم ایمنی و دیگر فرآیند های حیاتی در بدن به خصوص در زمان استرس وجود این اسید آمینه ضروری است و همچنین در بدن سوخت مورد نیاز (نیتروژن و کربن) سلولها را تامین می کند . اگر بدن گلوتامین بیشتر از عضلات مصرف کند (به عنوان مثال : در زمان استرس می تواند باعث تحلیل عضلات شود پس مهم است که ذخیره گلوتامین خود را بالا نگه دارید .

  • با مصرف این مکمل در هر وعده از طعم فوق العاده آن لذت ببرید
  • تحریک کننده اختیاری – در هر زمان از روز یا شب آن را مصرف کنید
  • افزایش سنتز پروتئین
  • کمک به بهبود ضعف عضلانی بعد از تمرینات ورزشی
  • افزایش آستانه تحمل در تمرینات ورزشی طولانی مدت
  • رفع Doms (تاخیری در شروع درد عضلانی ناشی از تمرینات ورزشی)
  • کاهش اثرات کاتابولیک ناشی از تمرینات ورزشی

هشدار :

-فقط بزرگسالان مصرف کنند .

-دور از دسترس کودکان نگهداری شود .

-اگر تحت نظر پزشک هستید قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید .

-اگر باردار هستید از مصرف دارو خودداری کنید .

-این متن توسط سازمان غذا و دارو تایید نشده است. این دارو برای درمان ، تشخیص ، معالجه یا جلوگیری از بیماری به کار نمی رود.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 4 =