ای ال ای

Amount per serving Daily Value%
Alpha Lipoic Acid 600 mg
Biotin 450 mg

نحوه مصرف: روزی 1 عدد قرص یا طبق دستور پزشک مصرف گردد

 

الفا لیپوئیک اسید

اسید آلفالیپوئیک آنتی‌اکسیدان بسیار قوی و فعال بوده و با رادیکال‌های آزاد که برای بدن بسیار مضر می‌باشند، مبارزه می‌کند. بسیاری از آنتی‌اکسیدان‌ها محلول در آب می‌باشند، بدین معنی که فقط در آب فعال هستند و برخی از آن‌ها محلول در چربی می‌باشند و فقط در بافت‌های چربی فعالیت می‌کنند، اما ALA محلول در هر دو محیط (آب و چربی) می‌باشد، لذا در تمام بافت‌ها و قسمت‌های بدن وجود داشته و قادر به فعالیت می‌باشد. شواهد حاکی از آن است که این اسید همچنین می‌تواند سایر آنتی‌اکسیدان‌های موجود در بدن را که توسط رادیکال‌های آزاد از کار افتاده‌اند، احیا کرده تا آن‌ها مجدداً فعال شوند.
فعالیت این آنتی‌اکسیدان در بدن به پاک‌سازی و سم‌زدایی از بدن کمک کرده و آن را سرعت می‌بخشد، از طرفی از سلول‌ها محافظت نموده و از تخریب بافت‌ها و اندام‌های بدن جلوگیری می‌کند. همچنین بدن را در برابر میکروب و آلودگی محافظت می‌نماید و در صورت ورود میکروب‌ها به بدن، با آن‌ها مبارزه می‌کند.

نقش ALA در تحریک رشد عضله

آلفا لیپوئیک اسید توانایی بافت عضله را جهت برداشت گلیکوژن و تولید انرژی از آن را افزایش می دهد. گلیکوژن یک پلی ساکارید می باشد که گلوکوز را  طی فرایند هیدرولیز ، تشکیل می دهد. این همان فرمی از گلوکوز می باشد که در سلول ها ذخیره می شود. متابولیسم گلیکوژن حجم سلول های عضلانی را افزایش می دهد که نتیجه ی آن ایجاد عضلات سفت و قوی می باشد.افزایش مقدار

گلیکوژن در عضلات در انتقال مواد مغذی لازم جهت تامین سوخت عضله بسیار موثر می باشد. محققان معتقدند که ALA، مواد مغذی را به داخل بافت عضلانی هدایت می کند نه بافت چربی.

بیوتین

بیوتین یا ویتامین B7 به نام ویتامین H یا کوآنزیم R نیز شناخته می شود. این ویتامین یک ترکیب محلول در آب است و برای عملکرد چندین آنزیم شناخته شده به عنوان کربوکسیلاس ضروری است.

وجود بیوتین برای فرآیند بیوشیمیایی که طی آن سلول ها مواد مغذی را از طریق سوخت و ساز دگرگون می سازند، ضروری است و به تنظیم سطوح قند خون  و سوخت و ساز چربی ها کمک می کند. این ویتامین به تقویت مو و ناخن ها نیز کمک می کند.

بیوتین یک قسمت مهم در آنزیم‌های متابولیز کننده‌ی چربی، کربوهیدرات و سایر مواد مغذی است.

احتیاط

در صورت استفاده از داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت نمایید.

زنان باردار وشیرده  قبل از مصرف این مکمل با پزشک متخصص مشورت نمایند

برای مصرف بزرگسالان بوده و دور از دسترس کودکان نگهداری شود..

شرايط نگاهداري وبسته بندی

در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد و دور از نور و رطوبت

این مکمل در قوطی های پلی اتیلنی به صورت ،60،90،120 بسته بندی می گردد.


پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

هفده − 15 =